Karatė kovos menas padeda pažadinti ir atskleisti slypinčią kūrybinę energiją, kuri maksimaliai praplečia žmogaus galimybes. - Norintiems išmokti nugalėti ir nenorintiems būti nugalėtais, kviečiu sportuoti kartu.

Karatė nedaro stebuklų, didžiausias stebuklas – mąstantis žmogus. (Rolandas Greblikas)

Žmogus, praktikuojantis Karatė, sugeba taip tiksliai sukoordinuoti savo kūną ir dvasią, jog gali išvystyti milžinišką jėgą, net jei jis yra nedidelio ūgio ir smulkaus sudėjimo. Dėl šios priežasties Karatė tapo žinoma kaip efektyvi savigynos sistema.

Fizine prasme, tai yra labai dinamiškas kovos menas, puikiai treniruojantis ir vystantis visus kūno raumenis, koordinacija, lankstumą bei judrumą.

Disciplinos ir meditacijos pagalba, karatė taip pat tobulina žmogaus mentalines ir dvasines savybes, vysto protinius sugebėjimus. Kai kurie žmonės mano, kad tai vienas ir brutalių kovos stilių.

Netiesa, tai gyvenimo būdas, pakeliantis ir žmogų ir tai ką jis daro į aukštesnį lygį.

Karatė dėka, žmoguje vykstantys pasikeitimai padaro jį stipresniu ir atsparesniu visose gyvenimo situacijose. Šis kovos menas lavina ir ugdo fiziškai, mentališkai ir dvasiškai ir išvysto jame visus tris aspektus. Galima sakyti, jog karatė yra menas išvengti kovos.

Žmonės, kurie praktikuoja saviginos sistemą rečiau papuola į konfliktines situacijas. Mokydamasis karatė meno, žmogus tampa ramesnis, šaltakraujiškesnis ir  labiau pasitikintis savimi.

Eiti prie įrankių juostos